services-search-engine-optimization

SEO optimalizácia pre vyhľadávače

Optimalizácia je základným predpokladom na to, aby bol váš web na internete dobre dohľadateľný a zároveň aj zrozumiteľný pre priechod robotov vyhľadávačov.

SEO (optimalizácia pre vyhľadávače) pracuje s prirodzenou návštevnosti z vyhľadávania. Kvalitné a dobre zacielenú organickú návštevnosť môžete na web privádzať, iba ak sú vaše stránky dobre optimalizované. Optimalizácia je základným predpokladom na to, aby bol váš web na internete dobre dohľadateľný a zároveň aj zrozumiteľný pre priechod robotov vyhľadávačov. Zabudnite na automatizované SEO či balíky stoviek nekvalitných odkazov z katalógov. My robíme SEO hlavou a kvalitne.

 


Analýza kľúčových slov

Cielia vaše webové stránky na správne kľúčové slová? Pomôžeme nájsť tie správne kľúčové slová, na ktoré by ste mali vaše stránky optimalizovať, aby privádzala viac neplatené návštevnosti. Vieme vytvoriť analýzu kľúčových slov pre návrh štruktúry webu aj pre stratégiu linkbuildingu.

On-page optimalizácia vstupných stránok

Na základe dát z analýzy kľúčových slov navrhneme meta dáta a ďalšie on-page elementy vr. textov pre využitie potenciálu organického vyhľadávania. Vďaka správnej optimalizácii bude vyhľadávač lepšie informovaný o obsahu stránok.


SEO analýza

Pomôžeme nájsť tie miesta na webe, ktoré môžu brzdiť návštevnosť z neplateného vyhľadávania, a dáme odporúčania k riešeniu. Analýza môže byť zameraná na technické aspekty webe, on-page elementy či spätné odkazy.

Linkbuilding – získavanie spätných odkazov

Vytvoríme obsah mimo váš web pre podporenie návštevnosti z odkazujúcich stránok aj pre podporenie návštevnosti z prirodzeného vyhľadávania. Tvoríme obsah s hodnotou pre užívateľov zodpovedajúce princípom online PR (či content marketingu). Dbáme na kvalitu, nie na kvantitu.


Stratégia linkbuildingu

Nájdeme témy, o ktoré sa vaša cieľová skupina zaujíma. Navrhneme, aký obsah tvoriť a kde ho umiestňovať. Identifikujeme vašé hlavné konkurenti v prirodzenom vyhľadávanie a ich úspešný obsah.

SEO pre tvorbu webu či redesign

Urobíme podrobnú SEO analýzu na prípravu vášho nového webu. Poradíme, aké vstupné stránky zahrnúť do pripravovaného webu, aby ste čo najefektívnejšie využili potenciál prirodzeného vyhľadávania. Postrážime SEO od návrhu webu po jeho spustení.


Koľko to stojí?

Napíšte nám o Vašom zámere cez kontaktný formulár a obratom vám pošleme nezáväznú cenovú ponuku, alebo zavoláme a dohodneme si stretnutie.