Napojenie eshopu na platobné systémy

eshop-platebni-brany

Neoddeliteľnou zložkou objednávky služieb či produktov je platba prostredníctvom bezpečného platobného systému, ktoré poskytujú bankové inštitúcie. Ponúkame prepojenie na online platobné systémy:

null
Platobná brána GoPay je ideálne riešenie pre náročných obchodníkov, ktorí vyžadujú rýchle a pohodlné platby bez nutnosti presmerovávať zákazníka. Zákazníci internetového obchodu zostávajú na stránkach eshopu po celú dobu platby. Platba je prirodzene zakomponovaná do procesu objednávky ako jeden z krokov, čo pozitívne ovplyvňuje pomer dokončených objednávok.

>> Viac o napojenie na platobnú bránu GoPay

null
GP webpay je v súčasnosti najviac používanou platobnou bránou v slovenských internetových obchodoch. Táto brána spĺňa prísne požiadavky na bezpečnosť MasterCard, VISA aj American Express. Nasadenie brány má pozitívny vplyv na počet úspešne dokončených transakcií. Dobre funguje na mobilných zariadeniach.

>> Viac o platobnej bráne GP webpay

null
Systém pre elektronickú platbu PayPal možno pripodobniť k bankovému účtu, ktorý je možné napojiť do miliónov internetových obchodov všade po svete. V rámci platby sa potom peniaze z účtu na účet presúvajú okamžite v rámci tejto PayPal internetovej „banky“.

>> Viac o nasazení PayPal


null
Online platební brána Pay MUZO umožňuje e-shopům přijímat platební karty MasterCard a Visa. Platba je chráněna 3D secure identifikací všech subjektů, které se platby účastní. Všechna předávaná data jsou při platbě digitálně podepsaná.

>> Více o platbách Pay MUZO

null
Elektronická peněženka PaySec je vhodné řešení pro online platby v eshopech od finanční skupiny ČSOB. Transakce probíhají v reálném čase, peníze jsou k dispozici ihned po potvrzení transakce. Platby jsou zabezpečené autorizačními SMS.

>> Více o napojení elektronické peněženky PaySec

null
Platební brána České spořitelny splňuje všechny aktuální požadavky na bezpečnost online plateb v internetových obchodech s využitím 3D Secure. Data z transakce jsou přenášena přes HTTPS zabezpečený protokol. Komunikace při transakci probíhá výhradně mezi zákazníkem a bankou bez prostředníka.

>> Více o propojení s platební bránou ČS


null
mTransfer je bezpečný a rychlý systém pro platby po internetu od mBank. Systém je vhodný pro nasazení jak pro velké, tak i malé internetové obchody. Platby za objednávky v eshopu jsou na účet obchodníka připisovány okamžitě.

>> Více o mTransfer


Koľko to stojí?

Napíšte nám o Vašom zámere cez kontaktný formulár a obratom vám pošleme nezáväznú cenovú ponuku, alebo zavoláme a dohodneme si stretnutie.