E-shop na mieru a
individuálne programové úpravy

programovani-eshop

Chcete vytvoriť internetový obchod na mieru (na zákazku)

Chcete, aby váš internetový obchod vyzeral inak ako ostatní? Potrebujete ďalšie funkcie nad rámec štandardnej funkčnosti eshopu? Máme pre vás riešenie!

  • Vykonáme akúkoľvek úpravu nášho modulárneho internetového obchodu
  • individuálna grafika
  • responzívne dizajn
  • Napojíme eshop na akýkoľvek účtovný softvér
  • Napojíme eshop na akéhokoľvek dodávateľa
  • Riešenie dodáme kompletne na kľúč od predimplementačnej analýzy po nasadení na doménu
  • Pomôžeme vám celý projekt nastaviť pre maximálnu úspešnosť

Naše riešenie je vhodné ako pre maloobchodný B2C predaj , tak i pre veľkoobchodné B2B preda j obchodným partnerom.

Po nasadení vám môžeme pomôcť so zlepšovaním výkonu eshope prostredníctvom rôznych kanálov , disponujeme vlastným online marketingovým oddelením.

Individuálne programové úpravy na zákazku

Naša aplikácia Web Revolution eShop je tzv. Implementačným riešením . To znamená, že je pripravená na akúkoľvek úpravu, ktorú si klient bude priať.

Z našich dlhoročných skúseností vieme, že každý prevádzkovateľ eshopu má trochu iné potreby. Sme schopní upraviť workflow pre prácu s eshopom. Rovnako tak vieme, že každý typ sortimentu vyžaduje trochu iné správanie frontendové časti. Aj na to sme pripravení a vždy vám navrhneme riešenie presne podľa toho, čo si váš sortiment zaslúži.
Individuálna grafika v responzivním dizajne.

Pomôžeme vám vytvoriť internetový obchod, ktorý bude vyzerať inak , než všetky ostatné. Využijeme našich skúseností a znalostí UX a vytvoríme Vám unikátnu grafiku, ktorá bude zodpovedať vašim požiadavkám a podporí funkčnosť celého projektu. Responzívne prevedenie je pre nás samozrejmosťou.


Koľko to stojí?

Napíšte nám o Vašom zámere cez kontaktný formulár a obratom vám pošleme nezáväznú cenovú ponuku, alebo zavoláme a dohodneme si stretnutie.